..


o mě a kurzech


Jmenuji se Milena, žiji v Praze a kurzy pořádám již více jak 12let - tedy s malou přestávkou, kdy jsem se učila zlatnickému řemeslu, jenž mě od malička fascinovalo - dnes jsem se ke kurzům vrátila. Po kurzech se mi tolik stýskalo, že jsem se rozhodla do této řeky opět vstoupit. A jak se říká "nelze vstoupit do téže řeky"...... přináším kurzy nové i ty co jsem již v minulosti vedla. 

Kurzy probíhají o víkendech i v odpoledních hodinách ve všedních dnech.  Nové kurzy vycházejí z mé práce s drahými kameny a mých zkušeností - tedy jsou autorské. Určitě se budou dále rozvíjet - je tolik možností....... 

Drahokamy jsou další mou velkou zálibou. Hodně jsem s nimi v minulosti pracovala na poli energií. Absolvovala jsem mnoho cest na kterých jsem se hodně naučila. Zabývám se dlouhá léta výrobou amuletů a talismanů - byl to také jeden z důvodů proč jsem se chtěla naučit vyrábět šperk - neboť amulet v podobě šperku je dokonalý - téměř věčný - věřím, že každý šperk má v sobě ukrytu magii stvoření a mnoho energií jenž při výrobě - procesu jeho zrodu - "poletují" kolem. 

Mou tvorbu můžete shlédnout na stránkách "magicjewel" jejichž odkaz najdete také v pravém menu dole. 

K novým kurzům mě zavedla zkušenost, např. u amuletu na kameni, že mnoho lidí si přeje být při zrodu vlastního amuletu nebo talismanu právě pro něj. Samozřejmě se to týká i kurzů kde se tvoří runy k věštění nebo energetické sady čaker. V mnoha těchto kurzech se věnujeme též meditacím. Materiál - drahokamy různých barev a velikostí - je většinou při těchto kurzech k dispozici a je zahrnut v ceně kurzu.

Kurzy kreslení jsou zaměřeny na rozvíjení kreativní tvorby a propojení mozkových hemisfér. Všichni již zajisté tento termín znáte - PMH - pravá mozková hemisféra. Více o hemisférách a jak vlastně mozek funguje se dozvíte na stránce "o kreslení PMH". Potřebný materiál je v ceně kurzu. Pomůcky tak budete mít i pro pokračování doma. Více o průběhu a cenách kurzů se dozvíte na jejich stránkách.

Všechny kurzy se konají v domácím prostředí v rodinném domě na Barrandovských terasách v nádherném prostředí na kraji lesa, kde ani neuvěříte, že jste v Praze. V létě se kurzy konají venku v zahradě. Je zde skvělá atmosféra a všichni si zde mohou kvalitně odpočinout, relaxovat svou duši a něco pěkného tak pro sebe udělat. 

Počet lidí na kurzu je limitován na 4 osoby - mám raději komorní průběh kdy se mohu každému plně věnovat a také prostor není nafukovací:-). 

Děkuji Vám, že jste se dočetli až sem. Máte-li jakékoliv dotazy - ozvěte se, ráda Vám vše zodpovím.
Budu se na Vás těšit na mých kurzech. Přeji Vám krásný den a mnoho inspirace na těchto stránkách.  

Těším se na Vás - Milena               

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005