magická dílna - amulet na drahokamu a oblázku

"Myslíte, že talismany a amulety se dnes již vůbec nepoužívají? Zamyslete se, kolik vašich známých má „šťastnou minci“, nějaký předmět pro štěstí na klíčích či nad postelí „lapač snů“. Jeden izraelský výzkum prokázal, že se amulety používají i dnes více, než by se mohlo zdát.

Několika rodičům dětí, které byly umístěny po dobu delší než dva měsíce v nemocnici na dětském oddělení, dali lékaři vyplnit dotazník, ve kterém kromě socio-demografických dat odpovídali také na otázky spojené s přírodními léčivy, amulety či jinými „metodami“ léčby. Ukázalo se, že 30 % rodičů používá při léčbě dětí talismany či amulety. Průzkumu se také zúčastnili zaměstnanci kliniky. Z 19 zaměstnanců dětského oddělení 14 shodně prohlásilo, že amulety a talismany pomáhají rodičům dětí daleko lépe zvládat úzkost. Síla víry je tedy i dnes nepřekonatelná."

zdroj - internet
Máte rádi drahé kameny a věříte v jejich energii? -  přejete si být součástí těchto energií při jejich zrodu? - pak jste zde správně. Mnoho lidí si u mne již dlouhá léta nechávají zhotovovat amulety a talismany jenž je pak v životě provázejí. Mám spoustu zpětných reakcí, které jsou někdy až neuvěřitelné!! Je však velmi důležité pochopit, že tyto drobné radosti v podobě amuletu nebo talismanu jsou pouhou oporou, že za nás nic nevykonají - jen nám pomohou se hnout z místa.

Amulet je mocný, ale bez vaší pomoci sám vše nezvládne. Nepřivede bez vás partnera, nenasype peníze do vaší peněženky, nezahojí sám vaši bolest, ale s vaší pomocí a snahou dokáže zázraky. Bude vaším přítelem, ochráncem a spolehlivou oporou – nezapomeňte na to. S jeho pomocí můžete dokázat vše co si přejete – jen mu – a tím hlavně sobě – je třeba pomoci. Víra v něj je fajn, ale víra ve vaší duši je ještě lepší. Věřte, že ať máte bolest nebo problém, vše se v dobré obrátí – jsme-li na dně je třeba se od něj odrazit a „plavat“ životem dál. Amulet je s vámi a pomůže vám.Na tomto workshopu si za pomoci vlastní energie zhotovíte amulet - talisman z drahokamu nebo obyčejného oblázku dle vlastního výběru a momentální zásoby kamenů. Vyrobíte si tak pomocníka jenž se může stát vaším ochráncem i oporou v životě a nebo dárek pro blízkého člověka. 


kurzovné = 450,-Kč (záloha činí 450,-Kč) + materiál - ten se platí na kurzu = Vámi zvolené drahokamy v ceně od 50,-Kč/kus nebo od 20,-/kus za oblázky - vyberete si na místě vám nejlépe "ladící" kámen nebo drahokam na který si namalujete zvolený symbol - budete mít k dispozici významy všech známých amuletů a talismanů. Pro náročnější zájemce máme i raritní kameny - ty se pak liší v ceně. 
Vybrat si můžete na místě. Předem se platí pouze kurzovné.

Barvy, štětce, lak a veškeré pomůcky k práci máte k dispozici a jsou v ceně kurzovného již započteny.

v případě dárkového poukazu je základní kurzovné 520,-Kč - je hrazeno předem a celé - tzn. cena za 1ks drahokamu a 1ks oblázku = 70,-Kč - obdarovaný si pak zvolí zda si přeje připlatit za jiný drahokam přímo na kurzu

Kurz se koná o víkendu nebo i všedním dnu - záleží na domluvě. Je-li kurz o víkendu, začínáme vždy ve 14h - končíme cca v 16 - 17h - podle toho jak jste šikovní. Odpolední kurz ve všední dny začínáme vždy v 16hod - končíme cca v 19,30 - 20h - kurz je nový a tak se čas může pohybovat. 
                                                                                                          
Jak se do kurzu přihlásit.

Kurz je zaměřen opravdu jen na výtvarnou dílnu kde si amulety a talismany vyrobíte, ale je samozřejmé, že dostanete rady jak do něj vložit, kromě Vaší energie, to co si od něj nejvíce budete přát. V rámci kurzu si můžete zhotovit i několik amuletů a nebo si vyrobit tzv. amulet-talisman složený. Více o amuletech a jejich významech si můžete přečíst v našem magickém obchodě - odkaz najdete v pravém sloupci našich stránek. 
podívejte se na malé ukázky.......na drahokamu 

....a barevné na oblázku
    

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005