kreslíme zvíře tužkou, akvarelovou pastelkou i pastelem


   

Ti z Vás, kteří již máte úspěšně za sebou základní kurzy kreslení pravou hemisférou - tužka a pastelky se s chutí můžete pustit do rozšíření svých schopností v dalším pokračovacím kurzu, kde si vyzkoušíte kresbu zvířat tužkou a pak ještě barvou. Absolvování těchto kurzů není podmínkou, avšak já je doporučuji. Je dobré jimi projít dříve než se pustíte do tohoto kurzu - zde totiž již neprobíráme technické a teoretické podmínky kresby tužkou a zákonitosti použití barev a jejich míchání pro dosažení věrné kresby. Absolventi předešlých kurzů tyto techniky již znají a tak se mohou plně věnovat zábavnému kreslení tužkou i pastelkami. V tomto kurzu též přidáme další barevné techniky jako např. použití pastelů, akvarelových pastelek - rozšíříte si znalosti o různých technikách malby.víkendový kurz začínáme od 10 do 17hod - každý den je hodinová pauza na oběd - ten si prosím vezměte sebou - v blízkém okolí totiž nejsou restaurace - můžete si u nás oběd ohřát - pokud si donesete z domova:-) čaj, káva a voda je k dispozici zdarma :-)


cena kurzu = 2.500,-Kč (záloha činí 1.000,-Kč - ) v případě dárkového poukazu je kurzovné hrazeno předem a celé. Kurz se koná o víkendu nebo i všedním dnu - záleží na domluvě. Začínáme vždy v 10h a končíme když je hotovo - cca v 17 - 18h - podle toho jak jste šikovní. V ceně jsou veškeré pomůcky, které si odnesete domů = tužky, progresso tužka, papírová těrka, ořezávátko, guma, plastická guma, sada akvarelových pastelek, sada - suchý pastel, čtvrtky, kreslící kartony, desky na výtvory ..zkrátka je toho mnoho:-) 

Jak se do kurzu přihlásit.OBSAH KURZU - první den
kreslí se zvíře podle vašeho výběru tužkou - můžete si přinést fotografii svého miláčka - pokud nějakého doma máte - nebo obrázek, který se vám líbí. 

    

jak vznikají takové obrázky...........


předloha


    originál černobílý...........začínáme..................2.krok..................3.krok....................a je hotovo         

hotové práce


Druhý den kurzu se kreslí barevně akvarelovými pastelkami a suchým pastelem
použijeme již barvy dle vašeho výběru - můžete zkusit pastelky, pastely, akvarelové pastelky nebo kombinaci všech těchto technik - zde je již opravdu jen na vás jak hodně si budete "hrát" a jak budete šikovní samozřejmě budete mít k dispozici vhodné informace jak na to:-)

hotové práce


suchý pastel

 
akvarelové pastelky                                                suchý pastel    

 
akvarelové pastelky 

                     

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005