manuál pro lektory PMH + PASTELKY


máte tyto kurzy již za sebou? nebo hledáte možnost kurzy vést? ...pak čtěte dále


Přáli byste si vést a umět pořádat tyto kurzy a nevíte jak? Nelze najít ve Vašem městě či kraji vhodné kurzy? Musí za nimi lidé z Vašeho okolí cestovat přes půl republiky? To vše můžete změnit!!! Můžete se stát lektorem Vy sami a vést kurzy kreslení pravou hemisférou a barevného kreslení u Vás v kraji nebo městě. Pokud si přejete naplnit svůj čas smysluplnou činností pro osobní rozvoj nejen sebe, ale i ostatních lidí - jste tu správně.

Chcete, aby Vám tato činnost přinesla nejen potěšení, ale i finance? To vše máte nyní na dosah - stačí Vám k tomu jen odhodlání a počáteční investice. K dispozici máme podrobný návod jak vést tyto tematické kurzy krok za krokem - součástí manuálu jsou skripta-materiály, šablony apod. V případě Vašeho zájmu a zakoupení materiálů Vám poskytnu poradenství zdarma při zahájení vaší lektorské činnosti.

UPOZORNĚNÍ
předpokladem pro vedení těchto kurzů kreslení je znalost a schopnost kresby - je dobré mít něco tzv. "odkresleno", dále pak komunikace s lidmi, organizační schopnosti a v neposlední řadě též práce s PC. 
Pro zájemce, kteří si zakoupí materiály, co chtějí absolvovat zaškolení jak kurzy vést je připraven jednodenní seminář, který je zdarma. Termíny seminářů se stanovují po dohodě a jsou vedeny v Praze. Adresa bude zájemcům sdělena.Ptáte se proč vznikly tyto manuály......před nějakým časem jsem kurzy ukončila kvůli mé velké vášni naučit se vyrábět šperky a nestíhala jsem časově....zlatnické řemeslo již umím, rodí se mi v mém atelieru šperku mnoho z těchto malých zázraků.....ale po kurzech se mi stýskalo a navíc mám v hlavě spoustu dalších druhů kurzů jenž vyplynuly právě z práce s drahými kameny...a tak jsem se rozhodla podělit o krásu této tvorby formou workshopů a dílen a k nim jsem přidala i tyto kurzy kreslení, neboť jsou opravdu krásné. 

Vedení kurzů bylo a opět je pro mne úžasnou činností naplňující mě pocitem uplatnění - věřím, že i předání mých zkušeností touto formou se stane mnohým z Vás činností, která též potěší a přinese i finance. Na dotazy, zda mi nevadí si "vyrábět konkurenci":-) odpovídám - nevadí, nebojím se konkurence a nevadí mi, že to dělá již spousta lidí. Každý si najde toho svého učitele jenž ho zasvětí do procesu tvorby. Každý má svobodnou vůli vybrat si od koho a co se chce naučit.


zakoupit materiály+CD můžete v našem e-shopu zde


MANUÁL PRO LEKTORY KURZU PMH
 
cena 5500,-Kč -  součástí materiálů PMH jsou podrobná scripta - manuál + CD s obrázky a šablonami+kniha v češtině od Betty Edwards - KRESLENÍ PRAVOU STRANOU MOZKUMANUÁL PRO LEKTORY KURZU BAREVNÉ  KRESLENÍ PASTELKY

cena 5000,-Kč - součástí materiálů PMH jsou podrobná scripta - manuál + CD s obrázky a šablonami


Ps: pro "slevomilce" co mají pocit, že materiály jsou dražší než jeden kurz mám odpověď - kurz je jedna věc a výroba materiálů je věc druhá - na kurzu sedíte a informace přijímáte - manuál tyto informace dává....takže slevy nechystám. Své práce si vážím a bylo jí opravdu hodně :-)
                     

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005