Sametové malování - suchý pastel


V tomto kurzu se naučíte, jak namalovat sametový obraz technikou kříd a pastelů na velurovém podkladě – zde máte možnost rozvinout svůj talent při tvorbě originálního léčebného nebo relaxačního obrazu. Mnozí absolventi tohoto kurzu změní svůj postoj k věcem i lidem kolem sebe a zjistí, jak mnoho lze kreativní tvorbou dosáhnout.
Může se zúčastnit každý, kdo má zájem rozvíjet své schopnosti. Uvolnit se, zastavit se a relaxovat tvůrčím způsobem. Seminář je mimořádně vhodný i pro "výtvarně nenadané". 
Je to ideální možnost vyzkoušet si dobrodružství výtvarné meditace. Nastartuje se očistný proces, vedoucí k celkové harmonizaci (uvolnění stresu, možné odbourání bloků, relaxace apod.) 
Nikdo není bez talentu – jen je třeba chtít a vědět jak.


cena workshopu = 900,-Kč (záloha činí 400,-Kč)  v případě dárkového poukazu je kurzovné hrazeno předem a celé.  
Je-li kurz o víkendu, začínáme vždy ve 14h - končíme cca v 17 - 18h - podle toho jak jste šikovní. Odpolední kurz ve všední dny začínáme vždy v 16hod - končíme cca v 19,30 - 20h 

Nemusíte si nosit sebou nic než vaši touhu se sebou něco udělat - suché pastely a veškerý materiál pro tvorbu je Vám k dispozici - čaj, káva a voda je zdarma :-)

Sami si na kurzu vyrobíte obraz s velurem na který pak vytvoříte obraz pomocí suchého pastelu a různých třpytek a skleněných korálků - fantazii se meze nekladou. 

Uvidíte jak si při tomto procesu tvoření úžasně odpočinete......při uvolnění pravé hemisféry totiž nastává ztráta pojmu o čase a mnohdy dá zapomenout na denní shon a všechny starosti jsou pryč......

                                                                                                Jak se do kurzu přihlásit.

atmosféra na kurzu
 


podívejte se, jak mohou vypadat Vaše sametové obrazy

     
 


       


     


                     


       


     
                     

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005