Drahokamový obraz     Drahokamový obraz - plný


Vítám na této stránce milovníky drahých kamenů. V těchto kurzech se opravdu "vyřádíte".
Proč jsou kurzy rozděleny? Jednoduše proto, že způsob výtvarného zpracování se liší a protože je u nich rozdílné množství materiálu (drahokamů)- tím je též vysvětlen rozdíl v ceně.

Délka kurzu je prozatím odhadována - jelikož kurz je nový a nevím kolik času každý bude potřebovat - prostě kurz bude končit tak jak bude třeba - dokud nebude hotovo:-) Postupem času se potřebná délka kurzu upraví.Drahokamový obraz 30x40cm v zaskleném rámu

cena kurzu = 2.900,-
 
 (záloha činí 1.000,-Kč)
v případě dárkového poukazu je kurzovné hrazeno předem a celé. 
Kurz se koná o víkendu nebo i všedním dnu - záleží na domluvě. Začínáme vždy ve 14h a končíme když je hotovo - cca v 19 - 20h - podle toho jak jste šikovní.

Na tomto kurzu podstatou Vaší práce bude jednoduchá malba podkladu akrylovými barvami - můžete použít i pastelky nebo akvarelové barvy - to je na Vašem výběru a chuti. Na obraz ve finále upevníte drahokamy tak, aby "dotvořily" akrylový podklad obrazu. Drahokamy všech možných barev i tvarů máte v ceně kurzu a k dispozici množství, které budete potřebovat.
Pokud byste chtěli do obrazu vložit jiné kameny - tzv. "raritní"které nejsou obsažené v materiálech - lze si je na kurzu dokoupit. Jedná se např. o drůzy, pyritová slunce, kabašony atd. - Informace o nich se dozvíte na kurzu.Jak se do kurzu přihlásit.

podívejte se jak může takový obraz vypadat:

meditační                      detaily obrazu s drahokamy


sluneční                       hlubina                                   detail       


matka s dítětem


 


Drahokamový obraz - plný 25x25cm
cena kurzu = 3.900,-  
v případě dárkového poukazu je kurzovné hrazeno předem a celé. Kurz se koná o víkendu nebo i všedním dnu - záleží na domluvě. Začínáme vždy ve 14h a končíme když je hotovo - cca v 19 - 20h - podle toho jak jste šikovní.

Obsahem kurzu je vytvoření drahokamového obrazu - plného. To znamená, že obraz bude kompletně pokryt drahými kameny dle Vašeho výběru - je to obdoba asambláže s tím rozdílem, že zde nejste limitováni průsvitností kamene - můžete tak použít širší škálu drahokamů i neprůhledných.

Jak se do kurzu přihlásit

podívejte se jak může "plný" obraz vypadat:

               

  

KURZY


Asambláž z drahokamů
Drahokamový obraz 
Sametové malování suchým
pastelem

Mandala - barevná terapie
Mandaly čaker - drahokam
-...
kreslení PMH- tužka
pastelka - barevné kreslení
kreslíme zvíře
.
magická dílna - runy
magická dílna - amulet
-

o kreslení PMH
pro lektory kurzů PMH
o mě a kurzech
termíny kurzů

   
kontakt:

.
co dalšího dělám a co mě baví
...možná dojde i na kurzy - kdo ví

  Kopírování, šíření a další užívání obsahu není bez souhlasu autora povoleno.                                                   ankh © 2005